Neljapäeviti kell 16.00-17.00 noortele 11+ 

                         kell 17.15-18.45 täiskasvanutele

 

Ühekordne osaluspanus 10€, kuukaart (4 korda) 35€.

Vajalik eelregistreerimine, kohtade arv piiratud.

See kuidas Sa tajud maailma ja iseennast on otseses seoses Sinu isiklike kogemuste ja tõlgendustega endast  ning ümbritsevast keskkonnast.

Kundalini jooga on teadlikkuse jooga, mis  võimaldab läheneda inimeksistentsile holistiliselt. Läbi füüsilise keha ja meelte teadliku ning sihipärase treenimise on meil võimalik ühenduda enese tõelise olemusega ning õppida rakendama oma kogupotentsiaali, elades tavapärast elu teadlikuma, rahulolevama, tervema ja õnnelikumana. 

Kundalini jooga arendab painduvust, vabastab pingeid, õpetab lõdvestuma ja stressiga toime tulema. Samuti tugevdab südame ja veresoonkonna tööd, närvi – ja immuunsüsteemi, lihaseid ja liigeseid, tasakaalustab erinevate ajupoolkerade tööd, arendab oskust teadlikult hingates mõjutada enda igapäevast elukvaliteeti ja on sobiv kõigile olenemata soost, vanusest või varasemast kokkupuutest joogaga.

Tunnid sobivad nii esmakordsele huvilisele, kui varasema joogakogemusega osalejale.  

Kaasa võta oma joogamatt, pleed, veepudel ja vali riietus mugav, võimalikult naturaalsest materjalist, heledates toonides. 

Tunde viib läbi Kalli Suga/Nishan Priya Kaur, rahvusvaheliselt sertifitseeritud (KRI) kundalini jooga õpetaja, kogemuspraktik ja lapsevanemate nõustaja. Juhendab laste, noorte, rasedate, emme-beebi ja seeniorite joogatunde. Kalli kuulub rahvusvahelisse kundalini jooga õpetajate organisatsiooni  IKYTA  ja osaleb Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu juhatuse tegevuses.