http://www.facebook.com/events/423187961622130/

 

JOOGATUNNID NOORTELE 11+

 

Tunnid toimuvad neljapäeviti kell 16.00-17.00

Jooga muudab keha paindlikumaks ja meele rõõmsamaks, võimaldades vabastada füüsilisest kehast pingeid ja toetada emotsionaalset tasakaalu, mis just teismeeas erilist tähelepanu vajab. Läbi erinevate hingamistehnikate ja meeleharjutuste on võimalik parandada keskendumisvõimet, mälu ja loovust. Luud ja liigesed muutuvad tugevamaks, samuti saab toetust närvi – ja immuunsüsteem. Joogatunni lõpuosa lõdvestus on vajalik osa päevast, mis aitab koolirutiinist välja lülituda ja õpetab looma igapäevaseid tervislikke harjumusi.

Soovi korral võta kaasa oma joogamatt, pleed lõdvestuse ajaks ja veepudel. Riietu mugavalt ja kihiliselt, võimalusel valida naturaalsest materjalist hele riietus.

Noorte joogatunni oluliseks osaks on nii pingete vabastamine, enese tunnete märkamine, loovuse arendamine, kui lõdvestuse ja meditatsioonioskuste praktiseerimine. Joogatund võimaldab noortel õppida paremini mõistma ja teadvustama enese vajadusi ja tundeid, toetab enesekindlust ning empaatilisust enese ja teiste suhtes.

Lisaks võimaldab joogaga tegelevatel noortel leida sarnaste huvidega kaaslasi, olla toetatud ja väärtustatud, vältides võistlemist ja võrdlemist.

Lisaks füüsilistele harjutustele võimaldab tundide ülesehitus kogeda heli ja loovtehnikate positiivset mõju ning käsitleda erinevaid teemasid, mis on seotud toitumise, tervislike ja terviklike eluviiside ja väärtustega.

Juhendaja Kalli Suga/ Nishan Priya Kaur on rahvusvahelise KRi sertifikaadiga kundalini jooga õpetaja, kes on juhendanud laste, noorte ja perede joogatunde alates 2015.aastast.

Vajalik eelregistreerimine!

Kuutasu 26 eurot (4 korda).
Esimene tutvustav tund 5 eurot. Üksik tund 10 eurot.