Jim Gaffigan on neljakordselt nomineeritud Grammy auhinnale koomik, näitleja, kirjutaja, produtsent, kahekordne parima müügitulemustega autor New York Timesis.
Emmy võiduga pärjatud tipp-tuuri esineja ning multi-plaatinum-müügi tulemusega artist.
Ta on üle maailma tuntud enda eripärase huumorisoone poolest, mis suures osas keerleb tema eluliste tähelepanekute ümber.

Kinoekraanil on olnud paljud tema filmid, mille hulgas on ka teosed  “Three Kings”, “Super Troopers 1 & 2” ja “Chappaquiddick”. 2019 aasta tõotab tulla Gaffigani menukaim aasta, kus planeeritud on väljastada uskumatu numbrina 10 filmi. Kolm nendest filmidest esilinastusid selle aasta Sundance festivalil, mis olid “Troop Zero” Viola Davisi ja Alison Janneyga, “Them That Follow” ning “Light from Light”. Paljud festivalil osalejad kroonisid Gaffigani “Sundance Kuningaks”.

Lisaks kahele kriitiliselt tunnustatud pool-autobiograafilisele hooajale seriaalis “The Jim Gaffigan Show”, mille ta kirjutas ning produtseeris enda naise Jeanniega ning laialdaselt populaarsetele stand-up komöödia erishowdele, on Gaffiganil olnud osa ka paljudes telekomöödiates ning draamades.
Alustades sarjadega “Portlandia”, “Bob’s Burgers” liikudes edasi HBO kultusliku jälgimisbaasiga hitini “Flight of the Concords” kuni dramaatiliste rollideni välja sarjas “Law & Order”.
*********************************************
JIM GAFFIGAN
SECRETS AND PIES
Fuajee koos Hulkuri baariga avatakse 18:00
Saali uksed avatakse 18:30
Show algus 19:00
Etteaste kestab ligikaudu 80 minutit ning on ilma vaheajata