Valgre 21. sajandil on kontsert, kus muusik, laulja ja arranžeerija Fred Rõigas esitab Raimond Valgre tuntumaid ja vähemtuntuid laule. Eesmärgiga tuua Eesti armastatuima helilooja meloodiad tänapäeva muusikakultuuri, kasutab artist lisaks klaverile erinevaid vokaalefekte, beatboxi, kui ka looperit. Sellega luuakse Valgre kaunitele viisidele põnevad harmooniad, rütmid, heliefektid ja tämbrid.

Palju on arutatud, mis oleks, kui Raimond Valgre oleks elanud mujal või teisel ajal. Valgre 21. sajandil pakub kuulajale  äratundmisrõõmu 21. sajandi rütmimuusikast, kuhu on põimitud Valgre kaunid meloodiad ning uusi põnevaid töötlusi.

Fred Rõigas on lõpetanud 2008. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koolimuusika eriala haridusteaduste magistrikraadiga. Lisaks on ta end täiendanud rütmimuusika laulu erialal Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning vokaaltehnikas Laulu- ja tantsukoolis WAF. Fredi lavakarjäär sai alguse 2006. aastal ansambel Greip koosseisus. Veel  on ta koostööd teinud järgmistes koosseisudes: Mirt, Others, A3, TTÜ Bigband, Pärnu Noorte Puhkpilli orkester jpt.

Heliloomingu ja arranžeerimisega on Fred tegutsenud alates 2004. aastast. Tema sulest on valminud mitmed laulud ja noodikogumikud. Tema seadeid kasutavad paljud koorid ja ansamblid.

Piletid hinnaga 5 eurot müügis Fientas ja Piletilevis

Vabade kohtade oelmasolul on pileteid võimalik osta tund enne kontserti kohapealt.