Our Band on New Yorkist pärit ansambel, milles esinevad abikaasad Sasha Papernik ja Justin Poindexter.

Nad on koos esinenud maailma suurtel lavadel ja ka koolides, nende repertuaaris on erinevate kümnendite muusikat kogu maailmast, nad on mõlemad heliloojad, lauljad ja instrumentalistid. Sasha on hariduselt pianist, kelle juured on Venemaal ja kes põimib oma kavades ja loomingus nii ameerika kui vene kultuuripärandit. Manhattan School of Music kujundas temast mitmekülgse artisti, keda ajakirjandus on hellitavalt nimetanud ebatavaliselt atraktiivseks esinejaks. Sashal on ilmunud kakskeelne album Victory, mida kuulajad on tervitanud sõnadega „võrreldamatu oma esteetika ja muusikalise elegantsi poolest“. Sasha on helilooja, ta laulab, mängib klaverit ja akordionit.

Sasha abikaasa Justin on North Carolina’st pärit kitarrist ja laulja, kelle isa oli kantrimuusik. Justin on tuntud kui ameerika folgi, bluesi, kantri ja traditsioonilise jazzi esitaja. 2014. aastal ilmunud album, mille ta tegi ansambliga Amigos, võitis ameerika muusika aastaalbumi tiitli. Justin on jaganud lava mitmete kuulsate jazzmuusikutega ja on olnud ühe erilise programmi, American Music Abroad esinejaks paljudes riikides. Justin koostab ja kureerib New Yorki Lincolni keskuse jazziprogrammi Let Freedom Swing, mida esitatakse igal aastal ligi 600 etendust.

Septembris 2018 tegi Justin oma esimese Eesti-tuuri ansambliga Silver City Bound. Kontserdid Narvas, Tallinnas, Viljandis ja Valgas olid menukad ning Ameerika saatkonnal on suur rõõm olla Justini ja Sasha võõrustajaks kontserdireisil 23. – 27. septembrini Ida- ja Kagu-Eestis.

www.ourband.org