Inimesed

Viivika Puik
Juhataja
+372 53 311 081
viivika.puik@kajakeskus.ee

Liina Talu
Juhiabi
liina.talu@kajakeskus.ee

Pille Laub
Turundusjuht
pille.laub@kajakeskus.ee

Minna-Triin Kohv
Ruumide broneeringud
+372 55 634 127
minna-triin.kohv@kajakeskus.ee

Jelena Šturm
Huvitegevuse korraldamine
jelena.sturm@kajakeskus.ee

Anu Tutt
Kaja omaürituste korraldamine
anu.tutt@kajakeskus.ee

Kirill Adõlin
Helitehnik
tel: +372 51 909 333
kirill.adolin@kajakeskus.ee

Lehar Lepler
Valgustaja
lehar.lepler@kajakeskus.ee

Anton Stvolov
Helitehnik ja koordinaator
anton.stvolov@kajakeskus.ee

 

Kai Kaya
Maja perenaine

 

Priit Press
Hooldusmeister

Üldkontakt

Kultuurikeskus Kaja
Aadress: E. Vilde tee 118, Tallinn 12614

Avatud T-R 11-18

Telefon: 6547410
E-post: info@kajakeskus.ee

Registrikood: 75027593

Facebook

Kuidas tulla?

Kultuurikeskus Kaja ette peatusesse “Kaja” sõidavad kesklinnast  bussid:
Vabaduse väljakult nr 9 ja 36
D-terminalist nr 20
Viru keskusest nr 20 ja 20A
Estonia pst juurest nr 24 ja 24A

Trollibussid:
Kaubamaja juurest nr 1
Balti jamast nr 5

Laagrist sõidab Kajasse buss nr 25

Ehitajate teele “E. Vilde” peatusesse (150m) sõidavad:
Pelgurannast nr 33
Virust läbi Pärnu mnt nr 36
Ülemistest nr 45
Tiskre ja Harkujärvelt Laagrini sõidab buss nr 27
Vääna-Jõesuu poolt sõidab buss nr 124

Parkimine

Kaja parklasse mahub parkima ca 90 sõidukit.  Lähim suurim avalik parkla asub Mustamäe Elamuste Keskuse kõrval (Akadeemia tee 30).