Tegevust alustab Kaja virtuaalne kultuuriklubi. 

Neljapäeviti kell 19.

Registreerumiseks saada email: info@kajakeskus.ee. Kõigile registreerunutele saadetakse tund varem link Zoomi-kohtumisele. Kultuuriklubi veab näitleja Külli Reinumägi. Osalemine tasuta.

Küll tahaks jagada seda filmikogemust, just selle raamatu pealkirja, nalja, mis juhtus eile…! Aga kolleegid on kodukontorites, laps õpib arvutis või elab oma elu, sõbrannaga kohvikusse minna ei või. Sel huvitaval ajal sündis mõte kohtuda teistmoodi.  Kaja kultuuriklubi on vastloodud omamoodi sõprade klubi- kohvilõhnane paik sinu kodus arvuti ees, kus rääkida maast ja ilmast. Loetud raamatutest, nähtud filmidest ja kuuldud kuulujuttudest. Igal korral on sinu ees üks varem kokkulepitud raamat, artikkel või film, mille üle ühiselt arutada, vabalt arvata ja imestada, et ka hoopis teisiti arvata saab. See on vestlusring, kuhu kõik on oodatud. Siin ei ole õigeid ega valesid vastuseid, hinnatud ja hindamatuid arvamusi, see on heade mõtete kohtumispaik sinu kodus.

15.04 Kurt Vonnegut “Tapamaja, korpus viis”

Klassika, mida tasub üle lugeda. Kui praegust pandeemiat on võrreldud sõjaga, siis kas arvad samuti nii? Mis on sõda? Kuidas tuleb inimene toime kannatustega? Mida saab inimene üldse teha, kui olukord on raske? Mis on selles Vonneguti romaanis erilist, mis teeb, et tegemist on ühega maailmakirjanduse tippudest? Kas sünge pealkiri on vahel süüdi selles, et raamat ei kutsu lugema, ehkki tegemist võib olla tõeliselt särava kirjandusteosega?