Tähistame koos Ayla Schaferi esmakordset tulemist Eestisse. Ayla on järjest kasvavas inimeste kogukonnas, kes on pühendunud elama Maaga harmoonias, tuntud, kui * Maa hääl *
Mitmekeelne “World Folk” laulja-laulukirjutaja Ayla on visionäärist muusikakunstnik, kes põimib hingepuudutavasse repertuaari originaalsed poeetilised laulud ja traditsioonilise hõimumuusika.
Tema esinemised üle maailma pakuvad tõeliselt püha, intiimset ja avatud südamega ruumi kõigile kohalviibijatele. Tema laulude vaimus kehastuvad lood, mida ta meile targalt ja sügavalt jutustab. Ühendudes selle noore laulja olemusega, tähendab see muusikalise rännaku algust, mis viib meid lõpuks tagasi meie enda sisemise eksistentsi südamesse.
Alustades juba 16-aastaselt väikestel lavadel, tegi ta endale nime Briti festivalidel. Tema esimene koostöö oli Briti laulja Ben Howardiga, seejärel esines ta folk-soul duona “Susie Ro ja Ayla”.
Pöördepunkt Ayla muusikalises väljenduses saabus kuus aastat tagasi, kui ta reisis Lõuna-Ameerikasse. Kodust eemal oldud aastad raputasid tema maailma ja kujundasid ümber ka tema laulude kirjutamise. Samal ajal uuris ta sisemaailma ning õppis paljusid põlisrahvaste traditsioone ja muusika tervendavat väge.
See sügav hingeotsing tõi esile uue sügavuse ja aususe, inspireerides teda väljendama selle inimliku kogemuse ilu, varju ja toorust, mis on kootud kirglikust maateadvuse ja pühade iidsete tarkuste pühendumisest.
2017. aastal andis Ayla välja debüütplaadi Dive into Water – plaadi, mis loob osa autentsele ja südamlikule valguse, julguse, sügavuse ja tõe teekonnale. Tema hääle puhtust hoiab intiimselt ergas helimaastik hulga erinevate pillidega. Albumi juhtlugu Vuela Con El Viento on YouTube’is üle 10 miljoni kuulatud.
Valmistuge kohtuma kirgliku naisega, kellel on visioon, mis inspireerib meid leidma oma hinge väljendust, sisemist juhatust ja esivanemate ühendust maaga.
Reedel, 24. novembril jagab ta meiega oma nägemust ja tervendavat muusikat Kaja Kultuurikeskuses *** 2 h 30 kestval interaktiivsel kontserdil veetseremooniaga ***
Lisaks kontserdile viib Ayla Eestis olles läbi ka Song of the Soul töötoa 25. november kell 14-18 City Yoga Studios
Vaata lähemalt: https://fienta.com/et/ayla-schafer-song-of-the-soul-workshop
💦VEETSEREMOONIA
Selle kontserdi eriline osa on ühendada meie taotlused Vee jaoks. Selle Maa veed, mis annavad elu ja toetavad elu ning elu veed, mis voolavad meie sees, ja meie emotsioonide sügavad veed meie sisemaailmas.
Koos me esitame oma palved Vee poole; tähistagem, kuulakem, kiitkem, austagem ja mäletagem seda, mis on tõeliselt püha. Just oma hääle, tantsu, palvete ja südame kaudu saame teadlikult ühenduda ja meeles pidada oma kohta eluvõrgus. Vee austamine on KOGU elu austamine ✦
💦💦💦
Ayla Schafer kontsert✦✦✦
Honour the water tour
Kuupäev: reede, 24. november 2023
Asukoht: KAJA Kultuurikeskus
Ajakavad ✦✦✦
✦ Uksed avatud: 18:30.
✦ Kontsert: 19.00- ca 21.30
Piletid ✦✦✦
✦ Varajase broneerija pilet: 36 € kuni 10. juunini
✦ Tavapilet: 41 € Kuni 1. novembrini
✦ Viimase hetke pilet: 49 €
✦ Pileti hinnast 50 senti läheb puude ostmiseks, et istutada puid ja seeläbi aktiivselt osaleda meie planeedi taasmetsastamisel.
Asukoht ✦✦✦
✦ KAJA Kultuurikeskus, E. Vilde tee 118, Tallinn
✦✦✦ jagamine
Jaga ja kutsu oma lähedased sellele Tervendava muusika sündmusele, et reedel, 24. Novembril üheskoos kohtuda!
Saame kokku, et austada vett ja maad, kust me kõik pärit oleme ✦
Soojalt✦
Sunara