Tähelepanu kõik K-pop fännid ning tantsu- ja lauluhuvilised!

Uus aasta ja uus K-popi festival! Alusta uut tantsuhooaega ägeda kogemusega ning tule näita kõigile enda tantsu- ja lauluoskusi! Demostreeri kõiki lahedaid asju mida sa suve jooksul oled õppinud või tule koos oma sõpradega nautima ühte mõnusat K-popi sündmust!

Lõuna-Korea suursaatkond korraldab taaskord koostöös Free Flow Stuudio K-pop treeneritega K-pop festivali! K-pop festival toimub 3. septembril Kaja kultuurikeskuses algusega kell 15.00!

Registreerimine grupi kategooriasse on siin: https://forms.gle/wnPTN11aZe1iAgQF8

Registreerimine solo/duo kategooriasse on siin: https://forms.gle/fzqhxBDkZS1PGcXb8

NB! Esinejate arv on piiratud, seega haarake võimalusest kiirelt kinni! K-popi festivalil esinejaks registreerimine kestab 31. augustini või kuni kohti jätkub! Võitjatele on välja pannud auhinnad Anix!

Lisaks K-popi võistlusele saate proovida imemaitsvaid Cin Cin Bubble Tea kohviku mulliteesid, osta K-popi- ning animeteemalisi asju Anixi poest ning ägedaid käsitöö esemeid kunstnikult Starfighter!

Kõik külalised saavad jäädvustada oma lahedaid ja armsaid mälestusi sündmusest ka Magic Mirror fotomasina abil, mis ootab, et te oma sõpradega seal lõbusaid ja naljakaid pilte teeksite!

Tule ja tähista uue tantsuhooaja algust K-popi festivaliga Tallinnas 3. septembril Kaja Kultuurikeskuses!