Alustab uus ürituste sari Kaja Dok!
Tegemist on Kaja Kino sarjast välja kasvanud dokfilmide eri, mille eesmärgiks on tuua vaatajateni erilisi ja tihti märkamata jäänud tõsielulisi fime.
Esimesel üritusel näitame filmi ”Cardini moemaja”.
Film viib vaataja armastatud moegeeniuse maailma – üheskoos saame avastada tema erakordset annet, elulugu ja loomingut läbi erinevate aastakümnete. Eksklusiivsed kaadrid Pierre Cardini isiklikest arhiividest, põnevad intervjuud tema kolleegide, koostööpartnerite ja sõpradega.
2020. aasta lõpus lahkus 98-aastasena elavate hulgast Pierre Cardin (2.07.1922 – 29.12.2020) – self-made man, prantsuse elegantsi sümbol, moekunstnik, stilist, ärimees, disainer ja metseen, kes oli alati isepäiselt oma ideed järginud ning oma loominguga kogu maailmas imetlust tekitanud. Tuntuse pälvis ta oma kindla kordumatu stiiliga, milles avaldus talle ainuomane originaalsus vastuolus valitsevate tavade ja ettekirjutustega, alati mitu sammu oma ajast ees.
Piletid:
Tavapilet 5€
Sooduspilet 3€
Piletid on müügil Kajas kohapeal ja Fientas.
Vanusepiirang: Mittesoovitatav alla 12-aastastele
Sooduspilet kehtib pensionäridele, õpilastele, üliõpilastele ja õpetajatele, erivajadustega külalistele ja nende saatjatele.
Soodustus kehtib koos soodustust tõendava dokumendiga. Korraga kehtib vaid üks soodustus.
Žanr: Dokumentaal
Režissöör: P. David Ebersole, Todd Hughes
Kestus: 1t 35min
Levitaja: Bestfilm.eu