KAJA KINO esitleb: ”Vaba raha”
Selle aasta sügise menukaim Eesti film Kaja ekraanil!
Kust otsiksid sina abi, kui pank su nii kindlana näinud laenutaotlusest keeldub? Just sellise probleemi eest leiavad end Taavi (Märt Pius) ja Liisa (Steffi Pähn). Lotopilet oleks abiks, või hoopis mõned tuhanded Bitcoinid, mis kümme aastat tagasi su tehnikakasti vedelema jäi?
Samal ajal naudib entusiastlik ettevõtja Maximillion (Miklós Bányai) oma krüptobörsi tähelendu ja ei jõua ära oodata klassikalise panganduse kollapsi koos oma kauni Armaniga (Amanda Hermiine Künnapas). Pensionifondi juht Erik (Ivo Uukkivi) aga hoiab kainet mõistust ja käib suure kaarega mööda kõigest digitaalsest. Investeerimist väärib ju vaid see, mida mõistad, hoomad. Kuid, mida sa teed, kui isegi su 12-aastane poeg teenib juba rohkem kui sina?
Krüptost, investeerimisest ja kõigest mis sinna vahele jääb pajatav „Vaba raha“ on tempokas seikluskomöödia, mis võtab huumoriphitide vahele viimase kümne aasta jooksul rahvusspordiks saanud rahatarkuse.
Vanusepiirang: Mittesoovitatav alla 12-aastastele!
Tavapilet 5€
Sooduspilet 3€*
Piletid müügil Kajas kohapeal ja Fientas
*Sooduspilet kehtib pensionäridele, õpilastele, üliõpilastele ja õpetajatele, erivajadustega külalistele ja nende saatjatele.
*Soodustus kehtib koos soodustust tõendava dokumendiga. Korraga kehtib vaid üks soodustus.
Žanr: Komöödia
Levitaja: Tallifornia
Režissöör: Rain Rannu
Kestus: 1h 45min