Kutsume Sind Muutuse aastaalguse lamamiskontserdile “Puhtalt lehelt”, kus saad luua 2026. aastat läbi kõigi meelte.

Kontsert, kus müstilised helid, viiruki lõhn ja toetav hämarus kohtuvad Sinu isikliku taotlusega. Ahto Abneri ja Rain Juurikase helimaastikud koos Peep Vaini energeetilise toetusega loovad turvalise ruumi.

Tegemist on lamamiskontsediga, kus puuduvad sõnad ja juhendus – kogu kogemus toimub Sinu sees, aidates esile kerkida sellel, mis on Sinu jaoks päriselt oluline.

Sellele rännakule tuleb igaüks oma taotluse ja sooviga. Sa lähed täpselt sinna, kuhu Sul on hetkel kõige rohkem vaja minna – olgu selleks selgus, rahu või uue energia leidmine.

Meie poolt on Sulle valmis pandud mugav lamamismatt, et saaksid sügavalt lõdvestuda ja lasta esile kerkida sellel, mis on Sinu jaoks päriselt oluline.