Lugude ja laulude hommik Jutukaja
„Jutukaja“ on lugude ja laulude hommik, kus muinasjutte ja lugusid vestavad ja laule laulavad Illika Lõhmus ja Karin Muldma. Tegemist on sündmuste sarjaga kogu perele, kus oodatud on kõik alates vanusest 3 aastat.
Jutukajale võib tulla nii oma lapse/ lastega, laenata naabrilt või sõbralt lapsi kaasa aga võib tulla ka päris ilma- Jutukajal räägitakse lugusid kõigile.
Illika Lõhmus töötab Tallinna Lotte lasteaias õpetajana ja Karin Muldma on muusikaõpetaja Tallinna Liivaku lasteaias. Koos on käidud lugusid vestmas juba üle 10 aasta erinevates Eestimaa paikades (raamatukogudes, lasteaedades, üritustel, koolitustel jne) nii lastele kui täiskasvanutele.
Koostööna on ilmunud ka kolm laulikut, kus Karini loodud laulud vahelduvad Illika loodud lugujuttudega ning mitmetele Illika loodud sõnadele põimib Karin juurde viisi. Mõnikord sünnib mõni laul kuulates muinasjuttu, mõnikord aga on just laul see, mille järgi luuakse uus muinaslugu.
Ühiselt loodud lauludega on nad ka edukalt osalenud lauluvõistlustel.
Mis juhtub kui kohtuvad sõnad ja viis, kui sinna lisandub muinasjutt ja soe süda? Ehk just nii sünnib „Jutukaja“ hommik, mis rõõmustab ja paitab hinge suurtel ja väikestel…
Pilet: laps 3€/ saatja tasuta.
Pilet Fientast või samal hommikul kohapealt.