Müstika on teadvuse avardumine. Avardunud teadvuse ja suurema teadlikkuse seisundis tulevad esile intuitsioon, inspiratioon ja sisemine tarkus. Need kolm omakorda võimaldavad saada paremini aru toimuvast, märgata peidus võimalusi ning luua uusi lahendusi.

Igaüks, kes ei rahuldu olemasolevaga ja kes päriselt igatseb kergemat, õnnelikumat ja enam rahuldust pakkuvat elu on silmitsi eri väljakutsete, probleemide ja küsimustega. Mis mu elus õieti toimub? Mida muuta? Millele keskenduda? Mida eelistada ja teha? Miks ja kuidas?

Juhendatud mõtluse protsessis aitab säärane rännak osalejal tema kõige tähtsamatele küsimustele oma sisemistest tarkusevaramutest häid ja kasulikke vastuseid leida. Rännakut toetab selleks väga sobiv iga kord uus, kohapeal loodud instrumentaalmuusika.

Müstika rännakuid juhendab Peep Vain, musitseerivad Ahto Abner, Raun Juurikas ja Mihkel Mälgand.

Sisemise tarkuse rännakud toimuvad iga kuu esimese teisipäeva õhtul Tallinnas, uues Kaja kultuurikeskuses Mustamäel. Igal rännakul on oma raam-teema. Seekordne Müstika sisemise tarkuse rännak “Mu tulevik” toimub teisipäeval, 4. oktoobril algusega 18:30 ja lõpeb kell 22:30.

Lisainfo: www.peepvain.com

Saal müüakse välja. Ära pääsme soetamist maha maga.