Müstika on teadvuse avardumine. Avardunud teadvuse ja suurema teadlikkuse seisundis tulevad esile intuitsioon, inspiratioon ja sisemine tarkus. Need kolm omakorda võimaldavad saada paremini aru toimuvast, märgata peidus võimalusi ning luua uusi lahendusi.

Igaüks, kes ei rahuldu olemasolevaga ja kes päriselt igatseb kergemat, õnnelikumat ja enam rahuldust pakkuvat elu on silmitsi eri väljakutsete, probleemide ja küsimustega. Mis mu elus õieti toimub? Mida muuta? Millele keskenduda? Mida eelistada ja teha? Miks ja kuidas?

Juhendatud mõtluse protsessis aitab säärane rännak osalejal tema kõige tähtsamatele küsimustele oma sisemistest tarkusevaramutest häid ja kasulikke vastuseid leida.

Peep Vain ja kolm säravat muusikut – Mihkel Mälgand, Ahto Abner ja Raun Juurikas – loovad koos juhitud lendava vaiba, millel turvaline, mõnus ja kasulik oma sisemaailmas ringi sõita ning tähtsaimatele küsimustele vastuseid saada.

Imeline kandev muusika on iga kord uus, sest see sünnib alati kohapeal, hetkes improviseeritud heliloomingu käigus. Peebu jutt ja osalejate taotlused inspireerivad muusikuid looma. Loodud muusika toetab nii Peepu tema juttudes kui ka kuulajat oma sisemaailma avastusretkedes.

Sisemise tarkuse rännakud toimuvad iga kuu esimese teisipäeva õhtul Tallinnas, uues Kaja kultuurikeskuses Mustamäel. Igal rännakul on oma raam-teema.

Seekordne sisemise tarkuse rännak toimub 6. septembri õhtul algusega 18:30. Õhtu lõpeb mitte hiljem kui kell 22:30.

Lisainfo: www.peepvain.com

Maksimaalne osalejate arv on 50. Saal müüakse välja. Ära pääsme soetamist maha maga.