Mida 2023 õpetas ja kuidas 2024 veelgi paremaks vormida?

Peep Vainu oskuslike küsimuste abil saad vastused sügavalt sisimast – sealt, kus kõige olulisem ja sind enim mõjutav varjul on.

Vaata tagasi oma saavutustele ja väljakutsetele.

Ajas tagasi vaatamine võimaldab meenutada, näha ja aru saada sellest, mis toimus ja kus käidud sai, mis tehtud ja mida kogetud sai. See võimaldab olnule õigemat hinnangut anda, samuti toimunust õppida.

Uuringute järgi aitab tagasi vaatamine tunda oma tegemistest suuremat rahulolu, parandada vaimset võimekust, leida sisemist motivatsiooni ning leevendada stressi ja ärevust.

Sinu elu on nagu ettevõte – mida paremini seda strateegiliselt juhid, seda rohkem oma soove ja eesmärke täidetud saad. Aga milliseid tahad täita?

Vaata edasi – kuhu tahad minna?

Ajas edasi vaatamine võimaldab unistada, oma vajadusi ja soove läbi mõelda, osasid neist plaanideks ja tegudeks vormida.

Soovmõtlemine ei ole kunagi kedagi edasi viinud. Aga paned juurde selged eesmärgid ja tegutsemise, siis on edu pea et garanteeritud!

Mis on Müstika sisemise tarkuse rännak?

Müstika on teadvuse avardumine. Avardunud teadvuse ja suurema teadlikkuse seisundis tulevad esile intuitsioon, inspiratsioon ja sisemine tarkus. Need kolm omakorda võimaldavad saada paremini aru toimuvast, märgata peidus võimalusi ning luua uusi lahendusi.

Igaüks, kes ei rahuldu olemasolevaga ja kes päriselt igatseb kergemat, õnnelikumat ja enam rahuldust pakkuvat elu on silmitsi eri väljakutsete, probleemide ja küsimustega. Mis mu elus õieti toimub? Mida muuta? Millele keskenduda? Mida eelistada ja teha? Miks ja kuidas?

Juhendatud mõtluse protsessis aitab säärane rännak osalejal tema kõige tähtsamatele küsimustele oma sisemistest tarkusevaramutest häid ja kasulikke vastuseid leida. Rännakut toetab selleks hästi sobiv, alati uus, kohapeal loodud muusika.

Kuidas rännak käib?

Seekordne erirännak on tavapärase lamamiskontserdi asemel hoopis istudes! Soovitame kaasa võtta pliiatsi ja paberi, et tekkivad olulised mõtted ja seosed kirja panna.

Rännakut juhendab tuntud koolitaja ning edukas investor ja ettevõtja Peep Vain, musitseerivad Ahto Abner ja Raun Juurikas.

Lisainfo: www.peepvain.com

Pileteid on piiratud koguses!