Maailmakuulus Romantica Milonguera tuleb Tallinasse!

Esmakordselt Balti riikidesse ja ainukesena Põhja-Euroopa ja Balti riikidesse 2024. aastaks planeeritud unikaalne tangokontsert toimub justnimelt Tallinnas! Ärge laske käest võimalust nautida suurepärast muusikat ja tango atmosfääri!!!

Maailmakuulus Romantica Milonguera orkester on pärit Argentinast, Buenos Airesest. Nad lähtuvad traditsioonilisest Argentiina tangožanrist, kaasates samas neile iseloomulikku ja väga hästi äratuntavat stiili. Nende muusika on tangokultuurile omaselt tõelise kire ja emotsiooni kehastus. Romantica Milonguera debüüt toimus 2016. aasta märtsis tangoorkestrite festivalil ja Buenos Aireses said nad kiiresti kuulsaks. Neist said tangoklubide ja muusikasaalide populaarsed esinejad. 2016. aasta lõpus salvestasid nad oma esimese albumi ja alustasid videoklippide filmimist, mida vaatasid miljonid inimesed. 2019. aastal tunnistati orkester Buenos Airese kuulsal tangofestivalil CITA parimaks tangoorkestriks. Selle suurejoonelise kontserdi toimumiskohaks valisime Kultuurikeskuse Kaja, mis on üks moodsamaid kontserdisaale Eestis ja mis kõige tähtsam – suurepärase ja tantsimiseks loodud puitpõranda, hea akustikaga ning skandinaavia stiilis kujundusega.

 

Programm Reede, 7. juunil 2024, Kultuurikeskuses Kaja, Eduard Vilde tee 118 kell 20:00 kuni 21:00 on laval Orquesta Romantica Milonguera. Kuni 01:00 kestvale milongale on lisaks tangotantsijatele oodatud ka kõik need inimesed, kes soovivad lihtsalt nautida elegantset tango õhkkonda koos imelise DJ-ga või tutvuda imelise Argentiina tangoga!

 

Piletid Kontsert + Suur Milonga 40 eurot.

Pileteid saab osta Kaja Kultuurikeskusest

NB! Uksel saab pileteid osta vaid sularaha eest!

Korraldajatega saab ühendust Tetiana Shatailo, Anna Koroleva-Herlan atangoa.dance@gmail.com