ENNU RATAS

20.mail toimub Kajas aga midagi täiesti enneolematut! Pealinna legendaarne tantsupidu ENNU RATAS tuleb Mustamäe 60 teema-aasta raames Kajasse. Öö täis hoogsaid tantsurütme läbi aegade. Live-esinejatena astuvad üles Voldemar Kuslap ja Marju Länik. Tantsumuusikat valivad PEETER OJA KRISTO RAJASAARE ENNU RATAS DJ´D Avatud baar Algus 21:00 Pilet 15€ vaid eelmüügis Piletilevis.

Kaja Tantsuõhtu

Meeleolukas tantsuõhtu Tallinna Politseiorkestri Bigbändiga! Dirigent Siim Aimla ja solist Kalle Sepp Kui ei hooli tantsust, siis tule kuula head muusikat! Pilet 10 eurot Piletilevist, Fientast ja vabade kohtade olemasolul tund enne algust kohapeal. Avatud kohvik.

Uus üritusesari: TantsuKaja

Uus tantsupidude sari: TantsuKaja Tantsi nii nagu homset ei oleks! TantsuKajal mängib tantsijate rõõmuks ansambel Hollarii. Õhtut juhib ja tantse õpetab Kalev Järvela. Tantsuõhtu on jagatud kolme blokki, neist viimases tutvutakse Kalev Järvela eestvedamisel iga kord ühe uue maa tantsuga. Kaasa lööb Rahvakultuuriselts Koidupuna. Ja kui ei hooli tantsust, siis tule kuula head muusikat ja … Continued

Uus üritusesari: TantsuKaja

Uus tantsupidude sari: TantsuKaja Tantsi nii nagu homset ei oleks! TantsuKajal mängivad tantsijate rõõmuks Lõõtsavägilased. Õhtut juhib ja tantse õpetab Kalev Järvela. Tantsuõhtu on jagatud kolme blokki, neist viimases tutvutakse Kalev Järvela eestvedamisel iga kord ühe uue maa tantsuga. Kaasa lööb Rahvakultuuriselts Koidupuna. Ja kui ei hooli tantsust, siis tule kuula head muusikat ja naudi … Continued

Kaja tantsuõhtu elava muusikaga

26.mail kell 19 mängib G.otsa nimeline Tallinna Muusikakooli “Tantsumuusika stiiliansamblid” Meelis Punderi juhendamisel Piletid tund varem kohapealt. Avatud kohvik.

Kaja tantsuõhtu elava muusikaga

10. märtsil kell 19 mängib tantsuks ansambel Black@White. Sissepääs vaktsineerimistõendi ettenäitamisega. Piletid tund varem kohapealt. Avatud kohvik.