Kaja Tantsuõhtu: esineb Treffunx

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima Treffunxi võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 05.12.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 05. detsembril Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Tantsuõhtu: esineb Irena & Ivar Hansen

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima ansambel Irena & Ivar Hanseni võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 10.10.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 10. oktoobril Kaja Kultuurikeskuse … Continued

Kaja Tantsuõhtu: esineb Black & White

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima ansambel Black & White võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 07.11.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 07. novembril Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Tantsuõhtu: esineb ansambel ALMA

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima ansambel ALMA võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 12.09.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 12. septembril Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Tantsuõhtu: esineb AC Swing Band ft Margus Jürisson

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 AASTAVAHETUSE ERI! Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima AC Swing Bandi ja Margus Jürissoni võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 30.12.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 10 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 30.detsembril … Continued

Kaja Tantsuõhtu: esineb Kruiis

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima ansambel Kruiisi võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 24.10.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 24. oktoobril Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Tantsuõhtu: esineb Siiri Känd

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima Siiri Kännu võrratu hääle saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 26.09.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 26. septembril Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Tantsuõhtu: esineb Ly Kättmann

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima Ly Kättmanni võrratu hääle saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 29.08.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 29. augustil Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Retrodisko: DJ Allan Peramets & DJ Mark Kitajev

⚡ Ja siin ta on, kaua oodatud Kaja Retrodisko! ⚡ Üritus, mis on just generatsioon X’le mõeldes, loodud pakkuma vana head disko muusikat, oma aja parimatele peosaali jalakeerutajatele! 🎧 Tule veeda üks lustakas tööpäeva lõpp koos sõpradega tantsides ja meenutades häid laule! 💿 Plaati keerutavad: DJ Allan Peramets ja DJ Mark Kitajev 🍸 Kohapeal on … Continued

Kaja Tantsuõhtu: esineb MelodyMix

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Tere tulemast tagasi imeliselt suvepuhkuselt meie armsad tantsijad! Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid taas tagasi Kaja majja tantsima ja seda ansambel MelodyMix saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 15.08.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 … Continued