Kaja Tantsuõhtu: esineb Treffunx

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima Treffunxi võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 05.12.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 05. detsembril Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kunstistuudio VaNadi Art näitus Kaja Kultuurikeskuses

Näitus on Kaja Kultuurikeskuses üleval 11. juuni – 9. august 2024. Kunstistuudio VaNadi Art Nadežda Vassiljeva juhendamisel on tegutsenud juba 14 aastat, avades esimese stuudio Kundas aastal 2010 ja Tallinna stuudio aastal 2013.Praegu õpib kahe stuudio vahel umbes 70 kunstnikku, samas on juba võrdselt palju neid, kes on oma õpingud lõpetanud.Meie stuudio on põnev koht … Continued

Kaja Tantsuõhtu: esineb Irena & Ivar Hansen

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima ansambel Irena & Ivar Hanseni võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 10.10.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 10. oktoobril Kaja Kultuurikeskuse … Continued

Kaja Tantsuõhtu: esineb Black & White

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima ansambel Black & White võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 07.11.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 07. novembril Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Tantsuõhtu: esineb ansambel ALMA

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima ansambel ALMA võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 12.09.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 12. septembril Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Tantsuõhtu: esineb AC Swing Band ft Margus Jürisson

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 AASTAVAHETUSE ERI! Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima AC Swing Bandi ja Margus Jürissoni võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 30.12.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 10 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 30.detsembril … Continued

Kaja Tantsuõhtu: esineb Kruiis

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima ansambel Kruiisi võrratu muusika saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 24.10.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 24. oktoobril Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Tantsuõhtu: esineb Siiri Känd

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima Siiri Kännu võrratu hääle saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 26.09.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 26. septembril Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Tantsuõhtu: esineb Ly Kättmann

💎 Traditsioon, mis ei lõppe! 💎 Kaja Kultuurikeskus kutsub Teid tantsima Ly Kättmanni võrratu hääle saatel 🎺🎸 Head tantsumuusikat jagub igale maitsele. Tule ja saa osa legendaarsest Kaja tantsuõhtust! Piletid müügil Fientas ja Kaja Kultuurikeskuses kohapeal. 📅 29.08.2024 kell 19:00 🎫 Pilet 8 EUR ☕ Kohvik Kohtumiseni juba 29. augustil Kaja Kultuurikeskuse tantsuõhtul!

Kaja Talutoodangu laat

Kultuurikeskus Kaja Talutoodangu laat! Kvaliteetseid Eesti talutooteid väärtustav Kaja Talutoodangu laat toimub laupäeval, 14. septembril 11:00-16:00 Kaja kontsertsaalis ja fuajees. Kaja Talutoodangu laat on hea võimalus avastamaks uusi maitseid, koguda talveks hoidiseid ja tutvuda maal tehtavaga. Õues on avatud food truckid ja laval toimuvad huviringide etteasted.………………………………………………………………………………………………………………………………..Talutoodangu laada märksõnadeks on Eestimaine ja ehe – Hoidised Mahlad ja siirupid Mesi Juust Puidust … Continued