Alates 7.septembrist 2023

STUUDIO ÕPETUS JA ESINEMISREPERTUAAR ON VÄGA MITMEKÜLGNE  ja sobib  tütarlapsele, kellele meeldib nii tantsida kui võimelda. Tore, et ei pea valima ühte ala – seda kõike saab meil õppida koos!

ATRAKTIIVNE LAVATANTS: showtants, latino, jazz, rock, showballett, kantri, hispaania, tänavatants jm.

Treeningud sisaldavad paljudes erinevates stiilides tantsulisi liikumisi. Tantsuvahendina kasutusel ka laiad seelikud. Läbi klassikalise tantsu elementide õpivad lapsed end sirutama, paraneb rüht ja liikumine muutub graatsilisemaks. Koreograafiate meeldejätmine ja esitamine arendavad mälu, õpetavad keskenduma ja teistega arvestama.

KEHAKOOL:  aluseks iluvõimlemine, akrobaatika.   Põrandavõimlemisega treenime keha tugevamaks ja painduvamaks. Erinevate vahenditega ( rõngas, lint, hüpits jm.)  treenime osavust ja muudame esinemiskavad huvitavaks. Harjutame hüppeid, pöördeid ja tasakaalu.

TANTSULINE MOESHOW: esinemiskavad, kus treeningutel omandatud sujuv kõnnak ja poseerimisoskus on ühendatud tantsuga.

ESINEMISED JA ETENDUSED TEATRILAVAL.  Iga hooaja lõpetame stuudio suure tantsuetendusega teatrilaval, kus osalevad stuudio kõik rühmad. Stuudio on andnud juba 21 tantsuetendust. Vanemad on alati olnud meie õpetuse tulemustega väga rahul.                                       TASEMEL ÕPETUS!
Treenitud rühmad olnud korduvalt parimad Eestis, esinenud suurtel lavadel, spordihallides ja mitmeid kordi  televisioonis ning ETV on teinud meie treeningutest ka saate.

SUVEL TANTSU- JA MOESHOWLAAGRID.  

 

 

Teisipäeviti  ja neljapäeviti  kell 15.30 – 16.30  3. – 6. klass

Teisipäeviti  ja neljapäeviti kell  16.30 – 17.45  5. – 9. klass, valikrühm –  nõutavad eelnevad oskused. Tule kindlasti proovima!

Teisipäeviti ja neljapäeviti kell  17.45 – 18.45  1. – 3. klass, sobib ka õhtupoolsetele lastele

Treeningud eesti keeles, oodatud  nii eesti kui vene keelt kõnelevad tütarlapsed. Nooremate rühmades eelnev ettevalmistus ei ole vajalik.

Meie treeningutel saadav hea liikumisoskus, esinemisjulgus, sirge rüht ja ilus kõnnak kaunistavad iga tütarlast. Teatrilava auras ja prožektorite säras esinemise nimel tasub vaeva näha. Toredad sõbrad ja huviala aastateks.

OOTAME SIND MEIE TREENINGUTELE – ÜKS PROOVITRENN TUTVUMISEKS!

Nõutav registreeruda ka proovitrenni!     Treener Loore Neimann pedagoogilise kõrghariduse ja väga suurte kogemustega.     Julie Stinette  ka Facebookis   VAATA KINDLASTI